Çalışma şartları

Çalışma şartları sitesinde bulunan sorular & puanları ve sıralamaları

Türkiye’nin en iyi işyerleri

Ülkemizde 1.000.000 üzerinde işyeri bulunmaktadır.Bu iş yerlerinin arasında Türkiye’nin en iyi işyerleri olmaya aday olan işyerlerinin,personellerine en iyi çalışma şartlarını sağlayan iş yerlerinin hangileri olduğunu bulmak hedefindeyiz.

Türkiye’nin en iyi çalışma şartları sunan iş yerlerini ararken en iyi ilk 100 işyerinin bilgilerini burada yayına alıyor olacağız.

En iyi işyerleri sıralaması nasıl belirlenir?

Türkiye’nin en iyi işyerleri sıralamasını belirlemek için bir değerlendirme sistemi kurduk. Bu sistemde çalışanlar olarak paylaştığınız hiçbir kişisel bilgi yayına alınmaz. Sadece işyerleri hakkında sormuş olduğumuz 30 soruya vermiş olduğunuz cevaplara göre belirlenmiş puanlara göre işyerleri için birer profil puanı oluşturulur.bu oluşturulan profil puanları Türkiye’nin en iyi işyerleri sayfasında sıralamaya göre yayınlanmaktadır.

Türkiye’nin en iyi işyerleri değerlendirmesi

Toplamda 30 adet 5’er seçenekli soru bulunur. Bu soruları, seçeneklerine verilen değerleri, sıralamada aldıkları puanlarını aşağıda bulunan soru numaralarına tıklayarak öğrenebilirsiniz. Öncelikle firma profil puanlarına göre sıralama listesini görebilirsiniz. Sorulara göre sıralamaları aşağıdaki butonlara basarak ilgili sayfadan takip edebilirsiniz.