Çalışma şartları

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

Çalışma şartları
Çalışma şartları
Türkiye'nin en iyi işyerleri, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları , İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışan yorumları, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma koşulları, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş hayatı nasıl, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ işçilerinin verdiği bilgiler, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş ilanları, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ maaşları, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ Personel alımı, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş başvurusu, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanları özel hayat sigortası yapıyor mu?, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarına özel emeklilik sigortası yapıyor mu?, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ özel yaşam sigortası yapıyor mu? gibi sorulara yapılmış değerlendirmelere işyeri  çalışanlarının vermiş oldukları cevaplar adına çalışanları tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda aldığı cevapları ve bu cevaplara göre oluşturulmuş olan puanları bulabileceksiniz.

Merhabalar

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

Kariyer planlama desteği sağlayan www.calismasartlari.net sayfamızın İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları hakkında bilgileri, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ tarafından yapılan değerlendirme sonucunda aldığı cevapları ve bu cevaplara göre oluşturulmuş olan puanları bulabileceksiniz.

çalışma şartları yemek imkanı
İşyerleri hakkında detaylı bilgiler
İş yerleri hakkında detaylı bilgiler

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ

İş ararken ve iş hayatınızda karşılaşacağınız durumlar.  
İş arıyorsunuz veya çalıştığınız iş yerinden ayrılıp başka bir işyerinde çalışmayı düşünüyorsunuz. Ya da iş hayatına yeni atılan, ilk kez bir işyerinde çalışmaya başlamak isteyen ve iş hayatı hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan yeni bir çalışan adayısınız.

Çalışmayı düşündüğünüz işyeri, size neler sunacak? çalışanlarına ne gibi imkanlar sağlıyor? Çalışmayı istediğim işyeri ilerde benim tüm maddi ve sosyal ihtiyaçlarımı karşılayabilecek mi? Sorularına aradığınız cevapları bu sayfada bulabileceksiniz.

İş yerleri hakkında net doğru ve güncel bilgiye, işyeri bünyesinde daha önceden çalışan ve hala daha çalışmaya devam eden kişiler tarafından paylaşılan bilgileri burada bulacaksınız.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

Çalışma şartları sitesi para kazanmanın kolay yolları
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ Çalışma şartları ,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ hakkında çalışan yorumları,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarının maaş durumu, 
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarının aldığı maaş ne kadar?,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarına verilen ikramiye sayısı,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş ilanları,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ açılmış olan kariyer fırsatları,

 

 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ insan kaynakları birimi, 
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ personel alımı için,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iletişim adresi,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ özel yaşam sigortası yapıyor mu? ,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarına özel emeklilik sigortası yapıyor mu?,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanları özel hayat sigortası yapıyor mu?
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş başvurusu 

 yapmadan evvel Bu Sayfa  içerisinde bulunan  İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ değerlendirme formunu veya  İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   işyeri karnesi tablosunu kesinlikle incelemelisiniz.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ için hazırlanmış değerlendirme karnesi BU SAYFA içerisinde bulunmaktadır.
#İşyeri karnesi tablosunun nasıl inceleceğini öğrenmek ve doğru inceleme yapabilmek için
buradaki linkte  bulunan yazımızı önceden inceleyebilirsiniz. 

Çalışma hayatında para kazanmanın yolları

Hayatımızı en iyi şekilde sürdürmek herkesin en büyük hayalidir. Bu hayale ulaşmak adına birçok değişik yoldan kazanç elde etmeye çalışıyoruz. Bunlarda bazıları, “youtube’den para kazanmak”, “İnternet’ten para kazanmak”, “hızlı para kazanmanın yollarını aramak”, “Kolay para kazanmanın yolları”, “bir işyerine girip çalışmak”, “kendi işimizi kurmak”, gibi birçok değişik şekilde kazanç elde etme şansımız var. Sitemizde sizlere para kazanmanın yollarını göstermekten ziyade, ekmek parası kazanırken, para kazanmak için çalışmayı düşündüğünüz iş yerleri hakkında ihtiyacınız olan bilgilerden birçoğunu sunmaya çalışacağız.

Para kazanmanın en kolay yolu

Unutmamak gerekir ki  bu sayfada  “para kazanmanın en kolay yolu” hakkında  bir öneride bulunamayacağız.
İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

Çalışma şartları çalışan fikri
Çalışma şartları çalışan fikri

#Dikkat önemli:” Parayı bulmanın en kolay yolu sözlüğe bakmaktır. Çünkü her zaman oradadır

Site genelinde para kazanmak için yapılması gerekenler konularını   değil de

 • Çalışmayı düşündüğüm işyerinde para kazanırken, iş yerimin maddi kazancımın yanında sosyal olarak bana sağladığı imkanlar nelerdir?
 • İş yerleri çalışanlarına hangi maddi ve sosyal imkanları sağlarlar?
 • Çalışanların işyerlerinde aldığı maaşlar ne kadardır?

gibi  sorulara işyerleri çalışanları tarafından verilmiş olan en doğru en net en güncel bilgileri sağlamaktır.

İşyerleri çalışanlarına hak olarak neler sunar?
Çalışma şartları çalışanlara sunulan haklar

İş hayatında her kurumun belli bir yeri bulunmaktadır. Bunlarda örnek vermek gerekirse iş bulma ve aracılık hizmeti veren kurumlar sizi, size uygun bir işyerine yerleştirmeyi hedef olarak almış olabilir ve bunu da size sağlayabilirler. Diğer bir örnek ise işçi sağlığı ve işçi, güvenliğini hedefleyen kurumlar sizin çalışma hayatınızda ki iş güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmaktadır.

Her ayrı kurum genel olarak iş bölümlerinden ayrı birer parçayı, bir bölümü, bir hisseyi alarak kendine hedef haline getirmiş bunda da başarılı olmuştur. #Site yönetimi olarak genel iş bölümleri arasında aldığımız en büyük hisse net olarak çalışanların tamamına doğru,güvenilir ve en güncel çalışan bilgisini sunmaktır.

Sitede  İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   adli işyeri hakkında size sunulan bilgiler

Site yönetimi olarak size bir yatırım danışmanı gibi sizi yönlendirerek çalışacağınız işyeri hakkında doğru iş yatırımı yapmanız yönünde işyeri çalışanlarının sağladığı bilgilerle destek sağlayacağız. Bu bilgileri sağlarken sitemiz size bir borsa uzmanı, bir forex danışmanı, en karlı yatırımı öneren düzenli yıllık gelir yönetmeni gibi en karlı iş yatırımlarını yöneten profesyonel bir ekip gibi size bilgi sunacaktır Çalışan olarak çalışanlarına en iyi imkanları sağlayan iş yerlerini arayan herkes için işte yatırım diyebileceğiniz bir fırsat bulacaksınız. Bu sayfada yer alan bilgileri en doğru kaynaktan işyeri çalışanlarından aldığınızı unutmayın. Belki ilerde sizde bu veri bankası için doğru bilgiler sağlayan bir çalışan olacaksınız.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma hayatı
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ Çalışma şartları ,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ hakkında çalışan yorumları,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarının maaş durumu, 
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarının aldığı maaş ne kadar?,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarına verilen ikramiye sayısı,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş ilanları,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ açılmış olan kariyer fırsatları,

 

 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ insan kaynakları birimi, 
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ personel alımı için,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iletişim adresi,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ özel yaşam sigortası yapıyor mu? ,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarına özel emeklilik sigortası yapıyor mu?,
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanları özel hayat sigortası yapıyor mu?
 • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş başvurusu,

yapmadan evvel değerlendirme formunu veya işyeri karnesi tablosunu kesinlikle incelemelisiniz.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ aradığınız işyeri değilse,  yeni işyeri girişi formunu  doldurarak sitede işyeri karnesi açılmasını sağlayabilirsiniz.

Çalışanlarına en iyi imkanı sunan işyerleri

Site içerisinde özellikle de bu sayfada çalışanlara sağlanan maddi ve sosyal imkanları öğrenecek ve yukarıda ismi yazılı olan işyeri hakkında çalışanları tarafından yapılmış olan değerlendirmeleri ve sonuçlarını detaylı olarak inceleyeceksiniz.

Yapılan değerlendirmede sorulan sorular hakkında gereken ön bilgileri sayfa içerisinde kısa ve net özetler halinde bulabileceksiniz. Size önerimiz iş hayatınızda çok faydalı olması için hazırlanmış olan bu yazıyı ve içeriğini detaylı olarak incelemeniz ve ilgili işyeri adına açılmış olan tablo üzerinde yer alan bilgilerin tamamını öğrenmelisiniz. İş hayatınızda çok faydasını göreceğiniz ve kariyer planlamanıza doğru yön vermesini istediğiniz bilgilerle bir adım önde başlayarak iş yatırımınızı kontrol altına alabileceksiniz.
İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

Çalışanlarına en iyi imkanı sunan işyerleri

Şimdi iş hayatınızda ve kariyer planlamanız da başarılı olmak için gereken bilgileri bulacağınız bölümleri incelemeye başlayın.

Çalışanlara sağlanan maddi ve sosyal imkanlar

İş hayatımızda ve çalışma yaşantımızda karşımıza çıkan iş imkanları içerisinde bize sunulan maddi ve sosyal imkanlar her bir işyeri için birbirinden farklı olabilmektedir. Çalışanlarına en iyi çalışma şartlarını, en iyi maddi ve sosyal imkanları sağlayan işyerleri bulunmaktadır.

Bu iş yerleri bu imkanları gerek işyerinin için iken sağlayabildiği gibi, doğrudan çalışanının özel yaşantısını da etki eden imkanlar sunabilirler. Öncelikle çalışanlarına çalışma ortamı olarak işyerinde sağlanan imkanlardan bahsedelim.

Çalışma şartları iyi olan iş yerleri bünyesinde  belki üst düzey yöneticilik, belki de motokurye olarak çalışacaksınız. Çalışma şartları konusu aynı işyerinde çalışan bütün kişiler için geçerlidir.

Çalışma şartları İş hayatına etki eden imkanlar
İş hayatına etki eden imkanlar

İş hayatında çalışan mutluluğunu sağlamış olan iş yerlerinin çalışanlarına, çalışırken veya işyeri sosyal alanlarında sağladığı imkanları bilmek gerekirse
İşyeri bünyesinde bulunan spor salonları, eğlence ve dinlenme mekanlarında dünya kupası, İngiltere ligi ve diğer liglerde maç yayını izleme imkanı veya maçı sahadan izlemek amacıyla değişik hediyeler, doğum günü kutlamaları için doğum günü hediyeleri, sosyal alanlarda bulunan dondurma çay meşrubat ve diğer ikramlıklar, iş konusunda faydası olması için en yeni telefon modelleri, çalışanının iş başarısını arttırmak için yurt dışında dil eğitimi, online kurslar ve diğer eğitimler olarak sayabiliriz.

Sosyal hayata etki eden imkanlar
Çalışma şartları sosyal hayata etki eden imkanlar

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları
İş yerlerinin çalışanlarına sağladığı imkanlar arasında yaşantısına doğrudan etki eden diğer imkanlar ise,

Çalışanına işe gidiş geliş amacıyla özel araç tahsis etme, çalışanının kendisine ait aracına özel araç sigortası, ucuz Tatil imkanları için masraflarının bir kısmını karşılama, uygun fiyata uçak bileti almaları için şirket imkanlarını kullanmalarını sağlamak ve ucuz uçak bileti alarak seyahatlerinde daha avantajlı olmaları sağlanabilir.

Bireysel emeklilik sigortası, özel yaşam sigortası, özel emeklilik sigortası, özel sağlık sigortası, hayat sigortası, çalışanlarını iş amacıyla seyahate gönderdiğinde teminatlı ve kapsamlı sağlık sigortası, tayini çıkan personeline ev taşıma ve geçici konaklama imkanı, gaz elektrik ve yakacak yardımı, sair zamanlarda yapılan yiyecek ve kıyafet yardımları , askerlik çağı gelmiş olan çalışanlarının bedelli askerlik ücretini ödemek , çalışanlarının yakınlarına özel olarak vereceği eğitim destekleri ve burslar olarak sıralayabiliriz.

Sitede İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ hakkında bulabileceğiniz bilgiler.

Türkiye’nin çalışma şartları  en iyi olan şirketleri, çalışma şartları en iyi firmaları ve çalışma şartları en iyi iş yerlerini bu bölümde bulabilirsiniz. İş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyiz isimli yazımıza   https://www.calismasartlari.net/is-sozlesmesi-yaparken-nelere-dikkat-etmelisiniz/ adresinden ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ hakkında çalışan yorumları, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarının maaş durumu,  İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarının aldığı maaş ne kadar?, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarına verilen ikramiye sayısı, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş ilanları, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ açılmış olan kariyer fırsatları,

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ insan kaynakları birimi,  İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ personel alımı için, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iletişim adresi, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş başvurusu, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ özel yaşam sigortası yapıyor mu? , İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarına özel emeklilik sigortası yapıyor mu?, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarına özel hayat sigortası yapıyor mu?   hakkında bilgileri bulabilirsiniz

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışan yorumları

  • İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları hakkında  hazırlanmış değerlendirme tablosu

Çalışma şartları değerlendirme tablosu

#Not:Tabloda veriler filtre edildikten sonra yayına alınır.kişisel veriniz kimse tarafında ulaşılamaz ve bulunamaz.Kişisel veriler farklı bir tablo içerisinde saklanmaktadır,hiçbir şekilde işyerleri tarafından ulaşılamaz.Site yönetimi tarafından paylaşılmaz.

#Tablo İnternet hızına göre web sitesinden geç yüklenebilir.Merak etmeyin işyeri adı tablosu hemen burada yer alıyor.

#Tabloda bulunan verileri aşağıdaki forma girerek ve bilgi almak istiyorum seçeneğini tercih ederek grafikler ve sayılarla birlikte görebilirsiniz.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ işyeri karnesi

Tam burada yer almaktadır. Değerlendirme sistemi web hızınıza göre siteden, yazılardan ve görsellerden daha geç açılabilir.Kısa süre beklemeniz yeterli olacaktır.”
width=”100%” height=”555″>
İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları
İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları , İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ hakkında çalışan yorumları İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarının maaş durumu, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarının aldığı maaş ne kadar?, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ   çalışanlarına verilen ikramiye sayısı, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş ilanları, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ açılmış olan kariyer fırsatları,

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ insan kaynakları birimi,  İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ personel alımı için, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iletişim adresi, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ iş başvurusu, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ özel yaşam sigortası yapıyor mu? , İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarına özel emeklilik sigortası yapıyor mu?, İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanlarına özel hayat sigortası yapıyor mu? sorularına verilmiş olan cevaplar size yeterli gelmediyse , sitemizde bulunan ve  çalışma şartları İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartlarından daha iyi olan işyerlerinin listesini buradaki tablodan bulabilirsiniz.

Çalışma şartları sisteminde kayıtlı olan diğer işyerleri C.P. Standart Gıda San. ve Tic. A.Ş. ” target=_blank”” rel=”noopener noreferrer”> BRİNKS GÜVENLİK AŞ . çalışma şartları nasıl?
Çalışma şartları sisteminde kayıtlı olan diğer işyerleri Nursan Metalurji Endüstrisi A.Ş. ” target=”_blank”” rel=”noopener noreferrer”> TÜRKİYE İŞ BANKASI AŞ . . çalışma şartları nasıl?

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ değerlendirme formu

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışanı iseniz sisteme bilgi sağlayarak katkıda bulunmayı düşünüyorsanız sayfamızdan ayrılmadan formu kullanabilirsiniz.

#Dikkat  İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ hakkında değerlendirme yapacaksanız hırs öfke ve kızgınlıklarınızı bir tarafa bırakarak sorulara cevap vermelisiniz. Sizin vereceğiniz bilgilerle başka bir çalışanın doğrudan etkileneceğini unutmayın.

Çalışma şartları dikkat

Site hakkında genel bilgi

WordPress altyapısıyla kurulu olan www.calismasartlari.net sitesi marka tesciline sahip marka değeri olan bir web sitesidir. TPE tarafından verilen marka tescili evrakımızı  https://www.calismasartlari.net/telif-hakki/ adresinden bulabilirsiniz.

Site, Türkiye’nin çalışma şartları en iyi olan işyerleri hakkında çalışanlarının vermiş olduğu bilgileri yayınlayan bir web ortam sağlayıcısıdır. Türk ticaret sicil gazetesi ve yayınlanmış olan verilere göre en çok vergi veren ilk 500 işyeri esas alınarak hazırlanmıştır. İlave olarak kullanıcıların taleplerine göre ve yapılan değerlendirmelere göre hazırlanan ve bilgi alınması amacıyla kullanıcılarına sunulan sayfalarda vardır.

Çalişma şartları site görseli
Çalişma şartları site görseli

www.calismasartlari.net kariyer planlamanız da ve iş hayatınızda başarılar diler.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları

SORU PUAN SIRASI

Çalıştığınız işyerinde katıldığınız eğitimler, kurslar ve seminerlerin ücreti kimin tarafından ödenir? Puanı  5  soru sırası 1
Çalıştığınız işyerinde yol harcırahı, masraflar, kıyafet ve iletişim ücretlerinin ödemesi nasıl yapılır? Puanı  5 soru sırası 2
Çalıştığınız işyerinde fazla mesai ödemesi ne zaman yapılır? Puanı  6 soru sırası 3

Çalıştığınız işyerinde aldığınız maaş ne kadar? Puanı  6 soru sırası 4

Çalıştığınız işyerinde maaş ödeme şekli nasıldır? Puanı  6 soru sırası 5
Çalıştığınız işyerinde çalışma süreleri nasıldır? Puanı  4 soru sırası 6
Çalıştığınız işyerine ulaşım imkânı nasıldır? Puanı  4 soru sırası 7
Çalıştığınız işyerinde yemek imkânı nasıldır? Puanı  4 soru sırası 8
Çalıştığınız işyerinde yılda kaç kere ikramiye, prim veya jestiyon verilir? Puanı  3 soru sırası 9
Çalıştığınız işyerinde fazla mesai hesaplaması nasıl yapılır? Puanı  4 soru sırası 10
Çalıştığınız işyerinde özel sigorta ve özel emeklilik var mı? Puanı  4 soru sırası 11
Çalıştığınız işyerinde mesai hesaplanması nasıl yapılır? Puanı  3 soru sırası 12
Çalıştığınız işyerinde yıllık izin tarihi belirlemesi nasıl yapılır? Puanı  5 soru sırası 13

Çalıştığınız işyerinde hafta tatili hangi günlerde kullanılır? Puanı  5 soru sırası 14

Çalıştığınız işyerinde ek tazminat veya aynı yardım kaç tane verilir? Puanı  2 soru sırası 15
Çalıştığınız işyerinde sağlık sebebiyle alınan izin ve hekim raporunda süreç nasıl işler? Puanı  2 soru sırası 16
Çalıştığınız işyeri yönetimi sizce bütün çalışanlarına veya size karşı adil mi? Puanı  3 soru sırası 17
Çalıştığınız işyerinde ibadet etme imkanı nasıldır? Puanı  4 soru sırası 18
Çalıştığınız işyerinde zam performans, tayin ve terfi süreçleri nasıl yönetilir? Puanı  3 soru sırası 19
Çalıştığınız işyeri ile imzalamış olduğunuz iş anlaşmasından başka bir işten sorumlu tutulma yada başka bir işte çalıştırılma yapılır mı? Puanı  2 soru sırası 20

Çalıştığınız işyerinizi, yakınlarınıza çalışması için tavsiye eder misiniz? Puanı  4 soru sırası 21

Çalıştığınız işyerinde pdks(işe giriş-çıkış) takibi nasıl yapılır? Puanı  2 soru sırası 22
Çalıştığınız işyerinde ilk amire ulaşım süresi ne kadardır? Puanı  2 soru sırası 23
Çalıştığınız işyerinde iş güvencesi ve işten atılma tehdidi ile iş yaptırılma durumu var mıdır? Puanı  2 soru sırası 24
Çalıştığınız işyerinde siyasal baskı var mı? 2 Puanı  soru sırası 25
Çalıştığınız işyerinde sigorta başlangıç süresine zamandır? Puanı  3 soru sırası 26
Çalıştığınız işyerinizde deneme süresi ne kadardır? Puanı  3 soru sırası 27
Çalıştığınız işyerinde işbaşı yapılacak saat kaçtır? Puanı  0 soru sırası 28
Çalıştığınız işyerinde yapılan iş anlaşmasının bir nüshası taraf olarak size verildi mi? Puanı  1 soru sırası 29
Çalıştığınız işyerinizde milli bayramlar, resmi tatiller, dini bayramlarda olan izin kullanımı nasıldır? Puanı  1 soru sırası 30

Çalışma şartları sitesinde yer alan soruların tamamı tescilli sorulardır.İzinsiz kullanımı durumunda hukuki işlemler başlatılacaktır.

İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları
İSTANBUL ECZA KOOPERATİFİ çalışma şartları hakkında detaylı bilgilere ulaştınız. Çalışma hayatınızda başarılar dileriz.

 

Çalışma şartları site yönetimi

Türkiye'nin en iyi işyerleri

Ülkemizde 1.000.000 üzerinde işyeri bulunmaktadır.Bu iş yerlerinin arasında personellerine en iyi çalışma şartlarını sağlayan iş yerlerinin  hangileri olduğunu bulmak hedefindeyiz.

Türkiye'nin en iyi çalışma şartları sunan iş yerlerini ararken ilk etapta 5000 işyerinin bilgilerini burada yayına alıyor olacağız.

Türkiye'nin en iyi işyerleri sıralamasını belirlemek için bir değerlendirme sistemi kurduk. Bu sistemde çalışanlar olarak paylaştığınız hiçbir kişisel bilgi yayına alınmaz. Sadece işyerleri hakkında sormuş olduğumuz 30 soruya vermiş olduğunuz cevaplara göre belirlenmiş puanlara göre işyerleri için birer profil puanı oluşturulur.bu oluşturulan profil puanları Türkiye'nin en iyi işyerleri sayfasında sıralamaya göre yayınlanmaktadır.

Toplamda 30 adet 5'er seçenekli soru bulunur.

Bu soruları,  seçeneklerine verilen değerleri, sıralamada aldıkları puanlarını aşağıda bulunan soru numaralarına tıklayarak öğrenebilirsiniz.