Ana sayfa » Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları
Çalışma şartları En iyi sanayi kurumları

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları

Türkiye’nin en iyi işyerleri hakkında detaylı bilgilerin yer aldığı sitemizde Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları nasıl sorusuna cevap arayacağız. Bu cevabı ararken çalışanlara Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma koşulları ile ilgili olarak 30 adet soru soruyoruz. Sonuç olarak sorulara verilen cevaplara göre Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışan yorumları sitemizde olan kullanıcılarımıza sunuluyor. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.2021 maaşları hakkında bilgiler yer almaktadır.

Çalışma şartları
Çalışma şartları

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma koşulları hakkında detaylı bilgilere sahip olacaksınız. sitede paylaşılan bilgilerin tamamının ilgili işyeri çalışanları tarafından paylaşıldığını unutmayın. Sırasıyla aşağıda bulunan başlıklara göre iş hayatınızı ve kariyer planınızı düzenlemenize yardımcı olan bilgileri bulabilirsiniz.

  1. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları
  2. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.2021 maaşları ne kadar?
  3. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. işyeri değerlendirmesi
  4. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. değerlendirme sonuçları
  5. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları mutlu mu?
  6. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma koşulları
  7. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışanlarının aldığı maaşları hakkında bilgiler
  8. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartlarını beğenirseniz
  9. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. iş müracaatı yapabilirsiniz.

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. için ve diğer bütün iş yerlerine iş müracaatı yapmadan evvel bilmeniz gerekenler nelerdir ? sorusuna da cevap bulacaksınız. Değerlendirme sistemimizde paylaşılmış olan bilgilere göre Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma koşulları iş başvurusu yapmanız için yeterli olur mu? öncelikle bu soruya cevap sağlamaya ve karar vermenize yardımcı olacağız.

 • Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. isimli iş yerinde iş hayatı nasıl?
 • çalışanlar işyerine ulaşım için ne kullanıyor?
 • yemek imkanı nedir?
 • molalarda işyeri dışına çıkılıyor mu?

gibi sorulara cevap arayarak cevaplarını bilgi almak isteyenlere sunduğumuz bir bilgi alma sistemimiz bulunmaktadır. Bu bilgilere ilave olarak işyeri tarafından açılmış olan  iş ilanları var mı ? iş başvurusu yapmayı düşünürseniz  yazımızın devamında işyeri mail adresine, Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. insan kaynakları birimlerinin iletişim adreslerine ulaşabileceğiniz linkler yer almaktadır.

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları arasında en çok merak edilenler maaş

Site içeriğinin tamamında net olarak bir rakamla ” Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.2021maaşları” çalışanların aldığı maaşları hakkında net bilgiler yer almaz. Bunun sebebi ise birçok işyeri ücret gizliliği politikası yürütmektedir. Bu politikaya saygı duyarak net bir fiyat değil de belirli aralıklarla yer alan bilgiler paylaşılmasını uygun buluyoruz. Örneklemek gerekirse asgari ücret , yoksulluk sınırı arası, yoksulluk sınırı açlık sınırı gibi seçeceklerle bilgiyi almayı tercih ettik. Bilgiyi bu şekilde almamızın diğer bir sebebi ise 2018 yılında 1500 lira olan asgari ücret günümüzde farklı bir rakamda olabilir. Kullanıcıdan 1500 lira gibi bir net rakam almış olsaydık 2030 yılında işyeri 1500 lira maaş veriyor gibi acayip bir durum ortaya çıkacaktı. Her zaman çalışana doğru, güncel bilgiyi sunmayı hedeflediğimiz için bu ve benzeri birkaç soruda bu şekilde yuvarlak cevaplar alarak sunmaya çalıştık.

İşyerlerine dışardan bakış
İşyerlerine dışardan bakış

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları mutlu mu?

daha doğrusu çalıştığınız işyerinizde ne derecede memnunsunuz. herkesin iş hayatında bu soru daima ön planda yer almaktadır. İşçiler ve emek verenler olarak İşçinin hakkının yenmesine karşıyız. Bu konu ile ilgili olarak bazı personel yönetim dergilerinin yanlış referans alınarak işçinin  hakkını yemeye hatta gasp etmeye kadar veren sonuçlara sebep olan davranışlar da yer almaktadır. Bu sebeple emek veren kişiler olaraK sağlam durup gardımızı düşürmemek için bazı ön bilgilere ihtiyacınız olabilir. İşçinin hakkının nasıl yendiği ile ilgili yazımızı kesinlikle okumalısınız. Yazımızın linki burada yer almaktadır.

Çalıştığınız işyerinizde hakkınızın yendiğini düşünüyor musunuz?

 blank     Kariyer planlama desteği sağlayan www.calismasartlari.net sitemizde   Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları araştırmak amacıyla oluşturulan bu sayfa içerisinde işyeri hakkında bilgileri, Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışanları tarafından yapılan değerlendirme sonucunda alınan cevaplara göre oluşturulmuş olan değerlendirme sonuçlarını bulabileceksiniz.

İş yerleri hakkında detaylı bilgiler

blank

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. iş ilanlar

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. Personel alımı var mı?, iş ilanları benim portfolyoma ne derecede uyum sağlıyor ? işe başlamadan evvel istenilen evraklar nelerdir? ve aklınızda bu gibi bir çok soru yer almaktadır. Bu sebeple sizin bu sorularına cevap olması için için yazı içerisinde bulunan linkleri kullanarak iletişim, insan kaynakları birimlerine ulaşabilirsiniz. Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş.iş başvurusu yapmak için maalesef burası uygun bir site değil. Sitemizde kariyer planlaması yapan işçilerin, çalışanların bilgilerini işyerlerine satan tüccar değiliz. Doğru şekilde verilen bilgiyi doğru kişiye doğru zaman sunmayı amaçlayan bir yapıdayız. Bu sebeple iş başvurusu için sayfa da işyerine ait olan iletişim linklerine tıklayarak seçiminizi yapabilirsiniz. Site yönetimi olarak aracı kurumlara ve cv satan paylaşan yapılara karşıyız. Yasal olarak da iş arayan kişiden para alınması yasaktır. iş hayatınızı yönlendirirken danışmanlık ve kariyer planlamanızda size yardımcı olacaklarını ve bunun için karşılığında sizden bir maaşınızı veya maaşınızın yarısını isteyen kişi ve kurumlardan uzak durmanızı da önemle belirtmek isteriz.   Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. işyeri kendi çalışanları için özel hayat sigortası yapıyor mu? İşyerlerinin işçisine verdiği değeri ölçümleyen en önemli kriterdir. Sağlıklı, mutlu çalışan her zaman daha verimlidir.

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışanlarına özel emeklilik sigortası yapıyor mu?

Çalışanlar olarak bizlerin geleceğimize yatırım yapmamız her zaman gereklidir. emeklilik resmi kurumlardan yapıldığında hayatımızın en zor dönemlerinde maddi olarak külfete girmeyi kimse istemez. Özel emeklilik programları çözüm olarak bir imkandır. işyerlerinin bir çoğu çalışanlarının geleceğini gözetecek şekilde bı programlara işçilerini hiç bir fazladan bedel almaksızın kaydını yaptırabiliyor. Bu imkan işyerlerinin çalışanlarına karşı almış olduğu sorumluluklardan en önemlisidir.
  Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. özel yaşam sigortası yapıyor mu? özel emeklilik programları gibi sağlığımızı koruyabilmemiz için bu imkanında çalışma hayatımızda yer alması gereklidir. Sitemizin değerlendirme sisteminde yer olan sorulardan bazıları yukarda belirttiğimiz gibidir. Bu ve benzeri   gibi sorulara yapılmış değerlendirmelere işyeri çalışanlarının vermiş oldukları cevaplar adına çalışanları tarafından yapılan değerlendirmeler sonucunda aldığı cevapları, bu cevaplara göre oluşturulmuş olan puanları bulabileceksiniz.iş başvurusu yapmak için maalesef burası uygun bir site değil. Sitemizde kariyer planlaması yapan işçilerin, çalışanların bilgilerini işyerlerine satan tüccar değiliz. Doğru şekilde verilen bilgiyi doğru kişiye doğru zaman sunmayı amaçlayan bir yapıdayız. Bu sebeple iş başvurusu için sayfa da işyerine ait olan iletişim linklerine tıklayarak seçiminizi yapabilirsiniz. Site yönetimi olarak aracı kurumlara ve cv satan paylaşan yapılara karşıyız. Yasal olarak da iş arayan kişiden para alınması yasaktır. iş hayatınızı yönlendirirken danışmanlık ve kariyer planlamanızda size yardımcı olacaklarını ve bunun için karşılığında sizden bir maaşınızı veya maaşınızın yarısını isteyen kişi ve kurumlardan uzak durmanızı da önemle belirtmek isteriz.
  

blank

 

 

İş yerleri hakkında detaylı bilgiler

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları

İş ararken, iş hayatınızda karşılaşacağınız durumlar. İş arıyorsunuz, çalıştığınız iş yerinden ayrılıp başka bir işyerinde çalışmayı düşünüyorsunuz. Ya da iş hayatına yeni atılan, ilk kez bir işyerinde çalışmaya başlamak isteyen, iş hayatı hakkında hiçbir bilgiye sahip olmayan yeni bir çalışan adayısınız. Çalışmayı düşündüğünüz işyeri, size neler sunacak? çalışanlarına ne gibi imkanlar sağlıyor? Çalışmayı istediğim işyeri ilerde benim tüm maddi, sosyal ihtiyaçlarımı karşılayabilecek mi? Sorularına aradığınız cevapları bu sayfada bulabileceksiniz. İş yerleri hakkında net doğru, güncel bilgiye, işyeri bünyesinde daha önceden çalışan, hala daha çalışmaya devam eden kişiler tarafından paylaşılan bilgileri burada bulacaksınız.blank     

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma koşulları

İş hayatınıza yön verecek olan o kritik hamleleri yapmadan evvel Bu Sayfa içerisinde bulunan Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. değerlendirme formunu/ sonuçlarını kesinlikle incelemelisiniz.blank

Çalışma hayatında para kazanmanın yolları
Para kazanmanın en kolay yolu

Unutmamak gerekir ki bu sayfada “para kazanmanın en kolay yolu” hakkında bir öneride bulunamayacağız.

blank     #Dikkat önemli:” Parayı bulmanın en kolay yolu sözlüğe bakmaktır. Çünkü her zaman oradadır. ” Site genelinde para kazanmak için yapılması gerekenler konularını değil de 

blank

İşyerleri çalışanlarına hak olarak neler sunar?

İş hayatında her kurumun belli bir yeri bulunmaktadır. Bunlarda örnek vermek gerekirse iş bulma, aracılık hizmeti veren kurumlar sizi, size uygun bir işyerine yerleştirmeyi hedef olarak almış olabilir, bunu da size sağlayabilirler. Diğer bir örnek ise işçi sağlığı, işçi, güvenliğini hedefleyen kurumlar sizin çalışma hayatınızda ki iş güvenliğini sağlamak amacıyla çalışmaktadır. Her ayrı kurum genel olarak iş bölümlerinden ayrı birer parçayı, bir bölümü, bir hisseyi alarak kendine hedef haline getirmiş bunda da başarılı olmuştur. #Site yönetimi olarak genel iş bölümleri arasında aldığımız en büyük hisse net olarak çalışanların tamamına doğru, güvenilir, en güncel çalışan bilgisini sunmaktır. blank

  Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. hakkındaki bilgiler

Site yönetimi olarak size bir yatırım danışmanı gibi sizi yönlendirerek çalışacağınız işyeri hakkında doğru iş yatırımı yapmanız yönünde işyeri çalışanlarının sağladığı bilgilerle destek sağlayacağız. Bu paragrafta tam  Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları hakkında bilgilerden ziyade size değerlendirme sisteminde yer alan bilgileri ve sebepleri hakkında bilgi veriyor olacağız. Bu bilgileri sağlarken sitemiz size bir borsa uzmanı, bir forex danışmanı, en karlı yatırımı öneren düzenli yıllık gelir yönetmeni gibi en karlı iş yatırımlarını yöneten profesyonel bir ekip gibi size bilgi sunacaktır Çalışan olarak çalışanlarına en iyi imkanları sağlayan iş yerlerini arayan herkes için işte yatırım diyebileceğiniz bir fırsat bulacaksınız. Bu sayfada yer alan bilgileri en doğru kaynaktan işyeri çalışanlarından aldığınızı unutmayın. Belki ilerde sizde bu veri bankası için doğru bilgiler sağlayan bir çalışan olacaksınız.blank 

  Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. iş hayatı

Çalışanlarına en iyi imkanı sunan işyerleri

Site içerisinde özellikle de bu sayfada çalışanlara sağlanan maddi, sosyal imkanları öğrenecek, yukarıda ismi yazılı olan işyeri hakkında çalışanları tarafından yapılmış olan değerlendirmeleri, sonuçlarını detaylı olarak inceleyeceksiniz. Yapılan değerlendirmede sorulan sorular hakkında gereken ön bilgileri sayfa içerisinde kısa,net özetler halinde bulabileceksiniz. Size önerimiz iş hayatınızda çok faydalı olması için hazırlanmış olan bu yazıyı, içeriğini detaylı olarak incelemeniz, ilgili işyeri adına açılmış olan tablo üzerinde yer alan bilgilerin tamamını öğrenmelisiniz. İş hayatınızda çok faydasını göreceğiniz, kariyer planlamanıza doğru yön vermesini istediğiniz bilgilerle bir adım önde başlayarak iş yatırımınızı kontrol altına alabileceksiniz.

blank

    Şimdi iş hayatınızda, kariyer planlamanız da başarılı olmak için gereken bilgileri bulacağınız bölümleri incelemeye başlayın.

Çalışanlara sağlanan maddi, sosyal imkanlar

İş hayatımızda, çalışma yaşantımızda karşımıza çıkan iş imkanları içerisinde bize sunulan maddi, sosyal imkanlar her bir işyeri için birbirinden farklı olabilmektedir. Çalışanlarına en iyi çalışma şartlarını, en iyi maddi, sosyal imkanları sağlayan işyerleri bulunmaktadır. Bu iş yerleri bu imkanları gerek işyerinin için iken sağlayabildiği gibi, doğrudan çalışanının özel yaşantısını da etki eden imkanlar sunabilirler. Öncelikle çalışanlarına çalışma ortamı olarak işyerinde sağlanan imkanlardan bahsedelim. Çalışma şartları iyi olan iş yerleri bünyesinde belki üst düzey yöneticilik, belki de motokurye olarak çalışacaksınız. Çalışma şartları konusu aynı işyerinde çalışan bütün kişiler için geçerlidir.

blank
İş hayatına etki eden imkanlar

İş hayatında çalışan mutluluğunu sağlamış olan iş yerlerinin çalışanlarına, çalışırken, işyeri sosyal alanlarında sağladığı imkanları bilmek gerekirse İşyeri bünyesinde bulunan spor salonları, eğlence, dinlenme mekanlarında dünya kupası, İngiltere ligi, diğer liglerde maç yayını izleme imkanı, maçı sahadan izlemek amacıyla değişik hediyeler, doğum günü kutlamaları için doğum günü hediyeleri, sosyal alanlarda bulunan dondurma çay meşrubat, diğer ikramlıklar, iş konusunda faydası olması için en yeni telefon modelleri, çalışanının iş başarısını arttırmak için yurt dışında dil eğitimi, online kurslar, diğer eğitimler olarak sayabiliriz.

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. çalışma şartları arasında yer alan eğitim destekleri hakkında bilgiler değerlendirme sisteminde ilk soruda yer almaktadır.

Sosyal hayata etki eden imkanlar

blank

   İş yerlerinin çalışanlarına sağladığı imkanlar arasında yaşantısına doğrudan etki eden diğer imkanlar ise, Çalışanına işe gidiş geliş amacıyla özel araç tahsis etme, çalışanının kendisine ait aracına özel araç sigortası, ucuz Tatil imkanları için masraflarının bir kısmını karşılama, uygun fiyata uçak bileti almaları için şirket imkanlarını kullanmalarını sağlamak, ucuz uçak bileti alarak seyahatlerinde daha avantajlı olmaları sağlanabilir.  Bireysel emeklilik sigortası, özel yaşam sigortası, özel emeklilik sigortası, özel sağlık sigortası, hayat sigortası, çalışanlarını iş amacıyla seyahate gönderdiğinde teminatlı, kapsamlı sağlık sigortası, tayini çıkan personeline ev taşıma, geçici konaklama imkanı, gaz elektrik, yakacak yardımı, sair zamanlarda yapılan yiyecek, kıyafet yardımları , askerlik çağı gelmiş olan çalışanlarının bedelli askerlik ücretini ödemek , çalışanlarının yakınlarına özel olarak vereceği eğitim destekleri, burslar olarak sıralayabiliriz.

Sitede Türkiye’nin  en iyi olan şirketleri,  en iyi firmaları,  en iyi iş yerlerini bu bölümde bulabilirsiniz. İş başvurusu yaparken nelere dikkat etmeliyiz isimli yazımıza iŞ SÖZLEŞMESİ YAPARKEN NELERE DİKKAT ETMELİSİNİZ? adresinden ulaşabilirsiniz.

Değerlendirme yapılan işyeri

İnsan kaynakları iletişim adresi

Anadolu-Isuzu Otomotiv San. Ve Tic. A.Ş. iletişim adreslerine ulaşmak için hemen yukarıda bulunan insan kaynakları veya web sitesi yazan linklere tıklayın. aradığınız işyeri değilse, yeni işyeri girişi formunu doldurarak sitede işyeri karnesi açılmasını sağlayabilirsiniz.

Aradığınız işyerinin çalışma şartları kriterlerini karşılamamış olabilir.

Sitemizde bulunan çalışma şartları farklı olan Aksoy Plastik San. Ve Tic. A.Ş. adlı işyeri hakkında detayları bulabilirsiniz. 
Sitemizde bulunan çalışma şartları farklı olan Aksun Tarımsal Ürünler Ithalat Ihracat San Tıc Aş. adlı işyeri hakkında detayları bulabilirsiniz. 
Değerlendirme sisteminin girişi tam olarak burada . OY VERMEYE DEVAM ETdiyen butona tıklayarak girebilirsiniz. 

Çalışma şartları değerlendirmesine hoş geldiniz. Değerlendirme yaparken hırslarınızdan uzak ve kızgınlıklarınızı bir kenara bırakmış olduğunuzdan emin olun her soruya bir kere cevap verebileceğinizi ve seçeneğe tıklayınca bir sonraki soruya geçeceğinizi unutmayın.

 
Sorulara verilmiş olan cevapları inceleyebilirsiniz. Seçeneklere verilmiş olan cevaplar yüzde olarak gösterilmektedir. Tek tek ilgilendiğiniz sorulara ulaşabilirsiniz. 

Sonuçlar bölümünde sadece değerlendirme yapılan işyerleri hakkında bilgi olduğunu unutmayın.

Çalıştığınız işyerinde katıldığınız eğitimler, kurslar ve seminerlerin ücreti kimin tarafından ödenir?

1)Çalıştığınız işyerinde katıldığınız eğitimler, kurslar ve seminerlerin ücreti kimin tarafından ödenir?

Herhangi bir eğitim ve eğitim desteği yok.
0.00%
Eğitim giderleri personel tarafından karşılanır.
0.00%
Personel tarafından ödenir.Çalışma süresine dahil edilmez.
0.00%
İşyeri tarafından karşılanır.
0.00%
İşyeri tarafından çalışma saati olarak değerlendirilir.Eğitim ücretleri ,eğitimde geçen süreler ve bu süre içinde yapılan konaklama yol ve diğer masrafların tamamı iş yerimiz tarafından karşılanır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde yol harcırahı, masraflar, kıyafet ve iletişim ücretlerinin ödemesi nasıl yapılır?

2)Çalıştığınız işyerinde yol harcırahı, masraflar, kıyafet ve iletişim ücretlerinin ödemesi nasıl yapılır?

İşyeri yılda bir kere iletişim ve elbise için ödeme yapar.
0.00%
İşyeri mail ,telefon hattı ve diğer altyapıyı sağlar.Kullanılan cep telefonu veya diğer cihazları personel kendisi sağlar
0.00%
Bütün masrafları işçiye yansıtılır.
0.00%
İş ile ilgili masrafların bir kısmı işyeri tarafından karşılanır.
0.00%
İş ile ilgili her türlü masraf işyeri tarafından karşılanır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde fazla mesai ödemesi ne zaman yapılır?

3)Çalıştığınız işyerinde fazla mesai ödemesi ne zaman yapılır?

Fazla mesai ücreti ödenmez.
0.00%
Ay bitiminden 1 ay sonra ödenir.
0.00%
Ay bitiminden 15 gün sonra ödenir.
0.00%
Ay bitiminden 5 gün sonra ödenir.
0.00%
Kazanç ve ücretlerin tamamı maaş ile birlikte ödenir.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde aldığınız maaş ne kadar?

4)Çalıştığınız işyerinde aldığınız maaş ne kadar?

Asgari ücret ve (0)sıfır arası.
0.00%
Asgari ücret.
0.00%
Asgari ücret ve açlık sınırı arası.
0.00%
Yoksulluk sınırı açlık sınırı arası.
0.00%
Yoksulluk sınırının üzerinde.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde maaş ödeme şekli nasıldır?

5)Çalıştığınız işyerinde maaş ödeme şekli nasıldır? işyerinde maaş ödeme şekli nasıldır?

Ücret ödemesi yapılmaz.
0.00%
Kazanç ve ücretlerin tamamı elden ödenir.
0.00%
Sigortaya bildirilen kısmı bankaya gerisi ELDEN.
0.00%
Tamamı bankadan ile ay bitiminden 1 gün sonra
0.00%
İş başı yapıldığı ilk gün ödenir.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde çalışma süreleri nasıldır?

6)Çalıştığınız işyerinde çalışma süreleri nasıldır?

Haftalık 45 saatten fazla saatlik bir çalışma planı vardır.
0.00%
12*12 veya 24/48 vardiya planı saatlik bir çalışma planı vardır.
0.00%
Haftalık 45 saat 6 gün 6*7,5 saatlik bir çalışma planı vardır.
0.00%
Haftalık 5 gün 45 saat 5*9 saat saatlik bir çalışma planı vardır.
0.00%
Haftalık 5 gün toplamda 4o saat saatlik bir çalışma planı vardır.
0.00%

Çalıştığınız işyerine ulaşım imkânı nasıldır?

7)Çalıştığınız işyerine ulaşım imkânı nasıldır?

Kamyonet arkası ile işyerine ulaşılır.
0.00%
Yol ücreti yoktur.
0.00%
Nakit yol ücreti(aylık abonman) ile işyerine ulaşılır.
0.00%
Personel servisi ile işyerine ulaşılır.
0.00%
Şahsa tahsis edilmiş araç ile işyerine ulaşılır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde yemek imkânı nasıldır?

Çalıştığınız işyerinde yemek imkânı nasıldır?

Herhangi bir yemek imkânı yok.
0.00%
Yemek fişi(elden nakit) ile yemek ihtiyacı karşılanır.
0.00%
Tedarikçi firma tabldot ile yemek ihtiyacı karşılanır.
0.00%
Şirket yemekhanesi ile yemek ihtiyacı karşılanır.
0.00%
Sınırsız fatura karşılığı ile yemek ihtiyacı karşılanır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde yılda kaç kere ikramiye, prim veya jestiyon verilir?

9)Çalıştığınız işyerinde yılda kaç kere ikramiye, prim veya jestiyon verilir?

Prim, ikramiye jestiyon yok.
0.00%
Yıllık yarım maaş çalışanların tamamına verilir.
0.00%
1 maaş üst yönetime verilir.
0.00%
3 maaş ilgili yöneticilere verilir.
0.00%
4 ve üzeri tam maaş, herkese verilir
0.00%

Çalıştığınız işyerinde fazla mesai hesaplaması nasıl yapılır?

blank

Mesai hesaplaması yapılmaz.
0.00%
Göz kararı hesaplama yapılır.
0.00%
Hafta içi mesai 1,25 katı hafta sonu ve resmi tatiller 1,5 katı
0.00%
Resmi tatiller 1 kat hafta tatili ve normal mesai 1,5 katı
0.00%
Resmi tatiller 3 kat hafta tatili 2 ve normal mesai 2 kat
0.00%

Çalıştığınız işyerinde özel sigorta ve özel emeklilik var mı?

11)Çalıştığınız işyerinde özel sigorta ve özel emeklilik var mı?

 

Özel sigorta ve özel emeklilik yok.
0.00%
Özel emeklilik var ,özel sigorta yok.
0.00%
Özel sigorta var,özel emeklilik yok.
0.00%
Özel sigorta ve özel emeklilik yarı yarıya ödenir.
0.00%
Özel sigorta ve özel emeklilik tamamı işveren tarafından ödenir.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde mesai hesaplanması nasıl yapılır?

12)Çalıştığınız işyerinde mesai hesaplanması nasıl yapılır?

 

Aylık çalışma planına göre ön ödemeli hesaplanır.
0.00%
Günlük 9 saat ve üzeri yapılan çalışmalar hesaplanır
0.00%
Mesai hesaplanmaz
0.00%
Dakikası dakikasına hesaplanır.
0.00%
Günlük 7,5 saatten fazla sürelerde 11 saati geçmemek üzere ve 0-29 dakika yarım saat 30-59 dakika arası 1 saat olarak hesaplanır
0.00%

Çalıştığınız işyerinde yılık izin tarihi belirlemesi nasıl yapılır?

13)Çalıştığınız işyerinde yılık izin tarihi belirlemesi nasıl yapılır?

Çalışana yıllık izin kullandırılmaz.
0.00%
İzin tarihi işyerindeki iş planlamasını yoğunluğuna göredir. Tarih belli değildir.
0.00%
Çalışan tarafından belirlenir, tarih aralığında izine çıkmak kesin değildir.
0.00%
İşyeri tarafından belirlenir. Çalışan işyerinin kararına uymak zorundadır.
0.00%
Çalışan tarafından belirlenir. İşyeri sosyalleşme adına çalışanın tercihine uygun davranır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde hafta tatili hangi günlerde kullanılır?

Çalıştığınız işyerinde hafta tatili hangi günlerde kullanılır?

Hafta tatili hafta içi 1 gün olarak kullanılır.
0.00%
Hafta sonu cumartesi veya pazar 1 gün izin kullanılır.
0.00%
Hafta sonu pazar günü kullanılır.
0.00%
Haftanın değişik günlerinde 2 gün kullanılır.
0.00%
Hafta sonu 2 gün kullanılır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde hafta tatili hangi günlerde kullanılır?

Çalıştığınız işyerinde hafta tatili hangi günlerde kullanılır?

Yok
0.00%
1 Tane
0.00%
4 Tane
0.00%
3 Tane
0.00%
5 ve daha fazlası
0.00%

Çalıştığınız işyerinde sağlık sebebiyle alınan izin ve hekim raporunda süreç nasıl işler?

16)Çalıştığınız işyerinde sağlık sebebiyle alınan izin ve hekim raporunda süreç nasıl işler?

İşçinin gelmediği günler için fazla çalışma talep edilir.
0.00%
İşyeri işçiyi hastalığında idare eder.
0.00%
Hekim raporu ücreti hasta olan işçinin maaşı kesilir.
0.00%
İşveren ilgili evrakı işçiye verir, tahsilatı işçi sosyal güvenlik kurumundan kendisi ödemesini alır.
0.00%
İşveren tarafından karşılanır? İşveren bu durumu vergiden düşer.
0.00%

Çalıştığınız işyeri yönetimi sizce bütün çalışanlarına veya size karşı adil mi?

Çalıştığınız işyeri yönetimi sizce bütün çalışanlarına veya size karşı adil mi?

İşyeri yönetimi adil ve eşit davranmaz.
0.00%
Yöneticiler kendine yakın duran personellere ayrımcılık yaparlar.
0.00%
Yöneticiler desteklediği kişiye pozitif ayrımcılık yaparlar.
0.00%
Yöneticiler pozitif ayrımcılık yaparlar.
0.00%
Evet idarecilerimiz adil ve eşit davranırlar.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde ibadet etme imkanı nasıldır?

18)Çalıştığınız işyerinde ibadet etme imkanı nasıldır?

Çalıştığımız işyerinde ibadethane yok, ibadet için işyeri dışına çıkmaya izin verilmez.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde sadece Cuma günleri için ibadet amacıyla izin verilir.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ibadethane var. İşyerinden dışarı çıkmaya izin verilmez.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ibadethane yok ibadet için dışarı çıkmamıza izin veriliyor.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde, ibadet için işyeri içerisinde ibadethane var ve ibadet için işyeri dışına da çıkılması için izin veriliyor.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde zam performans, tayin ve terfi süreçleri nasıl yönetilir?

19)Çalıştığınız işyerinde zam performans, tayin ve terfi süreçleri nasıl yönetilir?
 

 

Yapılan değerlendirme sonuçları kurşun kalemle yazılır, ileriki dönemlerde performans düşüklüğü gibi bir sebeple işten atılabilirsiniz.
0.00%
Patrona amire müdüre yakınlığa göre belirlenir.
0.00%
Şirkette herkes aynı teste tabi tutulur
0.00%
Eğitim ve başarı durumuna göre kriterler belirlenir.
0.00%
Etkin ve tam donanımlı bir performans değerlendirme sistemi üzerinden, tam donanımlı tarafsız bir kurum tarafından yapılan başarı ve beceri testlerine göre, çalışan herkes kendi bölümü içinde bulunan kişilerle değerlendirmeye alınır.
0.00%

Çalıştığınız işyeri ile imzalamış olduğunuz iş anlaşmasından başka bir işten sorumlu tutulma yada başka bir işte çalıştırılma yapılır mı?

Çalıştığınız işyeri ile imzalamış olduğunuz iş anlaşmasından başka bir işten sorumlu tutulma yada başka bir işte çalıştırılma yapılır mı?

İş anlaşmasında yazan işten farklı bir işte çalışmak veya görev değişikliği ile geçiş yapılır.
0.00%
İş anlaşmasından farklı olarak yaptığımız diğer işlerde takım ruhunu yaşatmak çok önemlidir.
0.00%
İş anlaşmasında yazılı olan işten başka her türlü görev bizden beklenir.
0.00%
Herkes kendi işini bilir başka işlere personel dayanışması için yardımcı oluruz.
0.00%
İş anlaşmasında yazılı olan işten başka işte çalıştırılma durumu yoktur her çalışan kendi işini bilir ve yapması gerekeni yapar.
0.00%

Çalıştığınız işyerinizi, yakınlarınıza çalışması için tavsiye eder misiniz?

Çalıştığınız işyerinizi, yakınlarınıza çalışması için tavsiye eder misiniz?

Kesinlikle tavsiye etmem.
0.00%
Çalıştığım işyeri orta halli bir kurum tavsiye etmem.
0.00%
Çalıştığım işyeri iyi sayılır, ama tavsiye konusunda şüphelere sahibim.
0.00%
Çalıştığım işyeri geçici olarak iş ararken yada iş yokluğunda ideal bir işyeridir.
0.00%
Kesinlikle ederim.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde pdks(işe giriş-çıkış) takibi nasıl yapılır?

22)Çalıştığınız işyerinde pdks(işe giriş-çıkış) takibi nasıl yapılır?

Parmak izi ile pdks takibi yapılır.
0.00%
Pdks takibi yapılmaz.
0.00%
Amir yönetici tarafından kontrolle imza onayı ile takip edilir.
0.00%
Listeye imza ile takip edilir.
0.00%
Temassız kart ve listeye imza ile takip edilir.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde ilk amire ulaşım süresi ne kadardır?

23)Çalıştığınız işyerinde ilk amire ulaşım süresi ne kadardır?

Çalıştığımız işyerinde ilk amire ulaşılamaz.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ilk amire hemen ulaşılır çözüm vakit alır.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde bürokrasi çok yoğundur.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ilk amire ulaşım süresi kısadır.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ilk amire ulaşım süresi çok kısadır, sorunların çözülmesi yönetim tarafından eğitim ve bilgilendirme etkin şekilde uygulanır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde iş güvencesi ve işten atılma tehdidi ile iş yaptırılma durumu var mıdır?

24)Çalıştığınız işyerinde iş güvencesi ve işten atılma tehdidi ile iş yaptırılma durumu var mıdır?

Çalıştığımız işyerinde yöneticiler işinize gelirse çalışın işinize gelmezse çıkın gidin derler.
0.00%
Çalıştığımız işyeri güvenilir değildir, işten atılma tehdidi her an vardır.
0.00%
Çalıştığımız işyeri güvenilirdir. Performansa göre işten uzaklaştırılabilir.
0.00%
Çalıştığımız işyeri güvenilir bir yerdir işten uzaklaştırılma düşük bir ihtimaldir.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde işyeri güvenin ve çalışma hakkımın garantörüdür, çalışmalarımızı bu güvene dayanarak rahatlıkla gerçekleştiriyoruz.
0.00%

Çalıştığınız işyerinde siyasal baskı var mı?

25)Çalıştığınız işyerinde siyasal baskı var mı

İŞYERİ MITINGLERE VEYA SIYASAL BIR ORGANIZASYONA PERSONEL ARASINDAN TEMSILCIYI KURA ILE BELİRLEYEREK GÖNDERİR
0.00%
İŞYERİNİN BULUNDUĞU İŞ ALANINDA YAPILAN MITINGLERE GITMEK İŞYERİ TARAFINDAN ZORUNLU TUTULUR
0.00%
İŞYERİNDE SİYASAL BASKI VARDIR
0.00%
İŞYERİNDE MİTİNGE GİTMEK ZORUNLUDUR
0.00%
Çalıştığınız işyerinde siyasal baskı var mı?
0.00%

Çalıştığınız işyerinde sigorta başlangıç süresine zamandır?

Çalıştığınız işyerinde sigorta başlangıç süresine zamandır?

Çalıştığımız işyerinde sigorta yapılmaz.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ilk bir ay içinde yapılır.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ilk iki hafta içinde yapılır.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde ilk hafta içinde yapılır.
0.00%
Çalıştığımız işyerinde sigorta ilk iş başı yapıldığı gün yapılır.
0.00%

Çalıştığınız işyerinizde deneme süresi ne kadardır?

Çalıştığınız işyerinizde deneme süresi ne kadardır?

İŞYERİNDE DENEME SÜRESİ YOKTUR İŞE ALIŞTIRMA EĞİTİMİ VARDIR.
0.00%
EN AZ İKİ AY DENEME SÜRESİ VARDIR
0.00%
2 HAFTA DENEME SÜRESİ VARDIR
0.00%
1 HAFTA DENEME SÜRESİ VARDIR.
0.00%
DENEME SÜRESİ YOKTUR
0.00%

Çalıştığınız işyerinde işbaşı yapılacak saat kaçtır?

Çalışma şartları

GECE 11
0.00%
AKŞAM 8
0.00%
VARDİYA PLANINA GÖRE SAATLER DEĞİŞİR
0.00%
SABAH 8-9 ARASI
0.00%
SABAH 7 -8 ARASI
0.00%

Çalıştığınız işyerinde yapılan iş anlaşmasının bir nüshası taraf olarak size verildi mi?

29)Çalıştığınız işyerinde yapılan iş anlaşmasının bir nüshası taraf olarak size verildi mi?

İŞ ANLAŞMASI YAPILMAZ YADA VERİLMEZ
0.00%
İŞ ANLAŞMASI İMZALANIR BİR TEK VE ASIL ÖRNEĞİ İŞVERENDE KALIR
0.00%
İŞ ANLAŞMASI SÖZLE YAPILDI
0.00%
SADECE ANLAŞMA FOTOKOPİSİ VERİLDİR
0.00%
EVET VERİLDİ.ANLAŞMAYI YAPAN TARAFLARA ISLAK İMZALI ANLAŞMA METNİ VERİLİR.
0.00%

Çalıştığınız işyerinizde milli bayramlar, resmi tatiller, dini bayramlarda olan izin kullanımı nasıldır?

30)Çalıştığınız işyerinizde milli bayramlar, resmi tatiller, dini bayramlarda olan izin kullanımı nasıldır?

RESMİ TATİL VE MİLLİ BAYRAMLARDA ÇALIŞANA İZİN VERİLMEZ
0.00%
RESMİ TATİLLERDE VE MİLLİ BAYRAMLARDA İŞYERİ FAALİYETLERİ DEVAM EDER,ÇALIŞANA NÖBETLEŞE İZİN VERİLİR
0.00%
RESMİ TATİLLERDE VE MİLLİ BAYRAMLARDA ÇALIŞANLAR İZİNLİDİR
0.00%
ARİFE GÜNLERİ ÇALIŞILIR DİĞER RESMİ TATİLLERDE ÇALIŞANLAR İZİNLİDİR
0.00%
RESMİ TATİL MİLLİ BAYRAM,DİNİ BAYRAMLARDA,ARİFE GÜNLERİNDEKİ İZİNLER DAHİL ÇALIŞANLAR İZİNLİDİR
0.00%

Kariyer planlamanızda başarılar dileriz

Site hakkında genel bilgi

WordPress altyapısıyla kurulu olan www.calismasartlari.net sitesi marka tesciline sahip marka değeri olan bir web sitesidir. TPE tarafından verilen marka tescili evrakımızı https://www.calismasartlari.net/telif-hakki/ adresinden bulabilirsiniz.blank

Site,

Türkiye’nin çalışma şartları en iyi olan işyerleri hakkında çalışanlarının vermiş olduğu bilgileri yayınlayan bir web ortam sağlayıcısıdır. Türk ticaret sicil gazetesi ve yayınlanmış olan verilere göre en çok vergi veren ilk 500 işyeri esas alınarak hazırlanmıştır. İlave olarak kullanıcıların taleplerine göre ve yapılan değerlendirmelere göre hazırlanan ve bilgi alınması amacıyla kullanıcılarına sunulan sayfalarda vardır.

Sitemizde yer ala işyerlerine ilave etmek istediğiniz işyeri var ise bu formu kullanarak bunu sağlayabilirsiniz.Yükleniyor… 
 
FORM EKRANA SIĞMIYORSA 
 
 blank Değerlendirme formu

blank

Çalışma şartları site yönetimi

Türkiye'nin en iyi işyerleri

Ülkemizde 1.000.000 üzerinde işyeri bulunmaktadır.Bu iş yerlerinin arasında personellerine en iyi çalışma şartlarını sağlayan iş yerlerinin  hangileri olduğunu bulmak hedefindeyiz.

Türkiye'nin en iyi çalışma şartları sunan iş yerlerini ararken ilk etapta 5000 işyerinin bilgilerini burada yayına alıyor olacağız.

Türkiye'nin en iyi işyerleri sıralamasını belirlemek için bir değerlendirme sistemi kurduk. Bu sistemde çalışanlar olarak paylaştığınız hiçbir kişisel bilgi yayına alınmaz. Sadece işyerleri hakkında sormuş olduğumuz 30 soruya vermiş olduğunuz cevaplara göre belirlenmiş puanlara göre işyerleri için birer profil puanı oluşturulur.bu oluşturulan profil puanları Türkiye'nin en iyi işyerleri sayfasında sıralamaya göre yayınlanmaktadır.

Toplamda 30 adet 5'er seçenekli soru bulunur.

Bu soruları,  seçeneklerine verilen değerleri, sıralamada aldıkları puanlarını aşağıda bulunan soru numaralarına tıklayarak öğrenebilirsiniz.
Site yer alan verileri paylaşmak kaynak gösterilmesi şartıyla serbesttir.CV tüccarlığı yapan siteler ve iş bulacağını vaat eden kurumlar sitede bulunan verileri paylaşamazlar.

Yazılar ekranı aşağı doğru kaydırdıkça otomatik olarak açılacaktır.
Lütfen aşağıya doğru kaydırıp diğer yazılarımızı da okuyun.
Çok sevgiler

YORUM EKLE

YORUM YAZMAK İÇİN TIKLAYIN